Odzież MotorClothes<sup>®</sup>, akcesoria i upominki

Odzież MotorClothes®, akcesoria i upominki

PRODUKUJEMY ODZIEŻ I WYPOSAŻENIE DLA MOTOCYKLISTÓW OD 1912 ROKU. ZNAMY WSZYSTKIE SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA. ZARÓWNO NA DROGĘ, JAK I W PRZYPADKU ODZIEŻY DO UŻYTKU CODZIENNEGO. KLASA JAKOŚCI, Z JAKĄ TWORZYMY NASZE PRODUKTY, SPRAWIA, ŻE SKÓRZANA KURTKA ZMIENIA SIĘ W RODZINNĄ PAMIĄTKĘ. MAMY COŚ DLA CIEBIE W KAŻDEJ KATEGORII: OD FUNKCJONALNYCH KURTEK CZY KASKÓW PRZECIWDESZCZOWYCH PRZEZ KOSZULE ROBOCZE DLA MECHANIKÓW PO NOWOCZESNE KURTKI DO JAZDY I ODZIEŻ, DZIĘKI KTÓREJ NIE ROZSTANIESZ SIĘ Z MARKĄ HARLEY® PO ZEJŚCIU Z MOTOCYKLA. WSZYSTKO TO ZNAJDZIESZ U DEALERA HARLEY-DAVIDSON®. ODWIEDŹ NAS I POCZUJ ZAPACH SKÓRY. ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE.

Kolekcja FXRG®

JEŚLI POTRZEBUJESZ WYSOKIEJ KLASY ODZIEŻY DO JAZDY, NIE MUSISZ JUŻ SZUKAĆ - OTO NASZA KOLEKCJA FXRG®. POŁĄCZENIE 115 LAT DOŚWIADCZEŃ NA DRODZE, KONCEPCJI SPRAWDZONYCH W TRASIE I NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII TO GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI PRODUKTÓW Z TEJ LINII. POWSTAŁA Z MYŚLĄ O DŁUGICH PODRÓŻACH I ZAPEWNIA WIĘKSZY KOMFORT W SIODLE NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW PO DRODZE. OSIĄGNIESZ TYLE, NA ILE POZWALA CI WYPOSAŻENIE. WYBIERZ WIĘC TO, CO NAJLEPSZE.

OBEJRZYJ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ View Brochure
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO

Kolekcja Genuine MotorClothes®

TO KULTOWA ODZIEŻ I WYPOSAŻENIE DO JAZDY HARLEY-DAVIDSON®. KLASYCZNE, ODWAŻNE I TRWAŁE. KURTKI DO JAZDY Z NAJWYTRZYMALSZYCH MATERIAŁÓW SPRAWDZAJĄCYCH SIĘ W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH. WYTRZYMAŁY SPRZĘT. WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, OD KASKÓW I ODZIEŻY PRZECIWDESZCZOWEJ PO KOSZULKI I CZAPKI ORAZ CAŁY ASORTYMENT W CZARNYCH I POMARAŃCZOWYCH BARWACH, KTÓRE MOŻESZ Z DUMĄ PREZENTOWAĆ CAŁEMU ŚWIATU. DUMA JEST W NAS GŁĘBOKO ZAKORZENIONA.

View Brochure
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO

Kolekcja 1903

KOLEKCJA 1903 POWSTAŁA Z NASZEJ PASJI DO DWÓCH KÓŁEK - PASJI, KTÓRA NARODZIŁA SIĘ 115 LAT TEMU. INSPIROWANE KLASYCZNYM STYLEM GRAFIKI HARLEY-DAVIDSON® WYWODZĄCE SIĘ BEZPOŚREDNIO Z NASZEJ HISTORII. RĘCZNIE WYSZYWANE DETALE. NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY. DZIEDZICTWO SIĘGA Z KORZENI, ALE FUNKCJONALNOŚĆ I STYL SĄ PONADCZASOWE. TO WYJĄTKOWE PRODUKTY DLA PRAWDZIWIE WYJĄTKOWYCH LUDZI.

View Brochure
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO

Kolekcja Garage

KOLEKCJA GARAGE NIE MA W SOBIE NIC SKOMPLIKOWANEGO. TO MINIMALIZM, BEZKOMPROMISOWOŚĆ I SUROWOŚĆ W CZYSTEJ POSTACI. WŁAŚNIE TAKICH CECH SZUKALIŚMY, CZERPIĄC INSPIRACJĘ Z ODZIEŻY ROBOCZEJ. I MAMY TU NA MYŚLI PRACĘ WYKONYWANĄ W GARAŻACH PRZEZ LUDZI TRZYMAJĄCYCH NARZĘDZIA W RĘKU. MAMY WSZYSTKO: OD SKÓRZANYCH KURTEK I BUTÓW PO KOSZULE, BLUZY I CZAPKI.

View Brochure
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO

Kolekcja H-D® Moto

DO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI H-D® MOTO DODALIŚMY WIELE NOWOCZESNYCH AKCENTÓW. SUBTELNE DETALE. WYRAŹNE LINIE. WSZYSTKIE PRODUKTY ZOSTAŁY OPRACOWANE Z MYŚLĄ O PRZEMIESZCZANIU SIĘ I JEŹDZIE, JEDNAK NIE ZAPOMNIELIŚMY O DOBRYM WYGLĄDZIE PO ZEJŚCIU Z MASZYNY. SMUKŁE KROJE ODZIEŻY SĄ DOPASOWANE DO CIAŁA, TAK ABY NADMIERNA ILOŚĆ MATERIAŁU NIE POWIEWAŁA NA WIETRZE. TO JUTRZEJSZA KLASYKA DLA TYCH, KTÓRZY MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI.

Shop now View Brochure
FINANSOWANIE MOTOCYKLA NOWEGO LUB UŻYWANEGO